WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Katy Perry ujawnia nową płytę i trasę koncertową

Katy Perry

Katy Perry

Piosenkarka skorzystała właśnie z mediów społecznościowych, żeby zdradzić szczegóły swoje nowego krążka.

Dzięki temu wiemy już, że nowy krążek Katy Perry, w sumie piąty, będzie zatytułowany „Witness” i trafi na półki sklepowe już 9 czerwca.

Znajdą się na nim prawdopoodbnie ujawnione dotychczas single, czyli "Chained to the Rhythm" i "Bon Appetit" oraz tytułowe "Witness", ale na tracklistę musimy jeszcze poczekać.

Poznaliśmy za to koncertowe plany artystki, która zdradziła daty koncertów w Ameryce Północnej, których będzie naprawdę mnóstwo – wszystko zacznie się 7 września, a zakończy 5 lutego (z małą przerwą na Boże Narodzenie).

archiwum newsów

2017-05-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.