WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Katy Perry zwiastuje dwa nowe kawałki

Katy Perry

instagram.com/p/BRKFDlfjufJ/

Piosenkarka najwyraźniej nie przeżywa zbyt boleśnie swojego rozstania z Orlando Bloomem i cieszy się życiem.

Najpierw zamieściła w sieci zajawki swoich dwóch nowych kawałków, a następnie zdjęcia swojej nowej fryzury – jak widzicie w miniaturce łatwo można ją teraz pomylić z Miley Cyrus.

Jeżeli zaś chodzi o muzykę, to niestety nie wiemy kompletnie nic o tych piosenkach, bo dostaliśmy zaledwie kilkunastosekundowe materiały z serii „jadę sobie samochodem i śpiewam”.

Jedno jest jednak pewne, będą to kolejne single zwiastujące nową płytę gwiazdy, bo ta jakiś czas temu wspominała już, że tym razem ma zamiar się z nami dzielić najpierw „porcjami na raz”, a dopiero później „pełnym posiłkiem”.

Poniżej filmik z 4 zajawkami Katy dotyczącymi nowego krążka:

archiwum newsów

2017-03-03

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.