WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Keira Knightley wraca do Piratów z Karaibów?

Keira Knightley

Just Jared

Właśnie dowiedzieliśmy się, że w piątej odsłonie doczekamy się powrotu ulubionej bohaterki.

Jeśli jesteście fanami brytyjskiej aktorki, to mamy dla Was dobre wieści – Keira Knightley ma bowiem powrócić w najnowszej części Piratów z Karaibów.

Aktorka dołączyć ma do swoich kolegów z planu pierwszych osłon, jak Johnny Depp, Orlando Bloom i Geoffrey Rush - Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara zapowiada się więc niezwykle ciekawie.

Jeśli zaś chodzi o fabułę, to w opisie dystrybutora czytamy: - Złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona.

Premiera filmu zaplanowana została na 26 maja 2017 roku.

Just Jared

archiwum newsów

2016-12-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.