WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kelly Clarkson - Harry Styles to dżentelmen!

Kelly Clarkson

Just Jared

Piosenkarka nie może wyjść z podziwu dla kolegi po fachu, który okazał się niezwykle kulturalny i miły.

Kelly Clarkson wyznała właśnie, że Harry Styles okazał się być prawdziwym, oldschoolowym dżentelmenem, czego się zupełnie nie spodziewała, bo takich jest już niewielu.

Jak twierdzi: - Muszę Wam powiedzieć, że byłam w szoku, kiedy Harry Styles podszedł do mnie podczas Billboard Music Awards i podziękował mi za napisanie piosenki na debiutancki album One Direction, a konkretniej "Tell Me A Lie".

- To nie zdarza się zbyt często, bo ludzie w tej branży są z reguły zbyt "cool", żeby zachowywać się w tak uprzejmy i normalny sposób. Może to słynne brytyjskie wychowanie?

Just Jared

Spodziewaliście się?

***

Kto był takim słodkim maluchem? Sprawdź się w QUIZIE!

archiwum newsów

2015-06-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.