WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kendrick Lamar rządzi w kosmosie

Kendrick Lamar

W sieci pojawił się teledysk do remiksu utworu "Ain't That Funkin' Kinda Hard on You?" Funkadelic.

W nowej wersji piosenki pojawiają się Kendrick Lamar i Ice Cube - obaj występują również w teledysku utrzymanym w klimacie science fiction.

Za reżyserię odpowiada Video God, a sama piosenka "Ain't That Funkin' Kinda Hard On You" pochodzi z ostatniej płyty Funkadelic, czyli "First Ya Gotta Shake the Gate", która miała premierę w listopadzie 2014 roku.

Ostatni album Kendricka Lamara to "To Pimp a Butterfly", który ukazał się w marcu 2015 roku, a dyskografię Ice Cube'a zamyka longplay "I Am the West" z września 2010 roku.

YouTube.com

archiwum newsów

2016-03-26

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.