WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

"Kick-Ass 2" zadebiutuje później

Chloe Moretz Jim Carrey Aaron Johnson

Monolith

Premiera filmu została przesunięta o półtora miesiąca, obraz Jeffa Wadlowa trafi więc do amerykańskich kin 16 sierpnia tego roku.

Studio Universal podjęło decyzję o przesunięciu premiery "Kick-Ass 2", aby umożliwić wcześniejszą premierę innej adaptacji komiksu - "2 Guns".

W drugiej części filmu w rolach głównych zobaczymy Aarona Taylora-Johnsona, Chloe Moretz oraz debiutującego w świecie "Kick-Ass" Jima Carreya. Słynny komik wcieli się w postać pułkownika Starsa - miłośnika zwierząt i chrześcijańskiego neofitę, który formuje grupę Justice Forever i rekrutuje Kick-Assa oraz innych superbohaterów do zwalczania zła na świecie.

Polska data premiery "Kick-Ass 2" nie jest jeszcze znana.

Monolith

 

Lubicie tę serię?

***

Czy znasz randkowy savoir-vivre? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2013-03-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

  1. Anitka21 17-03-2013 13:19

    Super! Właśnie wygrałam bilet na koncert Justina Biebera! >> BiletyDarmowe.pl <<

  2. nacia angel 06-03-2013 21:15

    pamietam 1 czesc byla spoko ale ciekawe jaka 2 bedzie ale cos czuje ze nie bedzie szalenstwa ...

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.