WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kim Kardashian - Bo Kanye tak chce!

Kanye West Kim Kardashian

Just Jared

Celebrytka podobno bardzo się zmieniła od czasu, kiedy jest żoną słynnego rapera.

Okazuje się, że przyjaciele nie poznają Kim Kardashian od czasu, gdy związała się z Kanye Westem - bardzo się zmieniła i raczej nie są to zmiany na lepsze!

Jak twierdzą: - Zawsze była otwartą i towarzyską osobą, a teraz jest zupełnie inna - stała się osobą, jaką chciał w niej widzieć Kanye! Nie ma własnej opinii ani zainteresowań, wszystko musi być przez niego zatwierdzone.

- Każde zdanie zaczyna od "bo Kanye uważa tak"/"bo Kanye zrobiłby tak", co tylko potwierdza, że sama o niczym nie decyduje! Poza tym, niby ma wszystko - piękną córeczkę i bogatego męża, ale blask z jej oczu zniknął już dawno temu ...

Just Jared

 

To nie wróży najlepiej, prawda?

***

Czy jesteś odważny jak bohaterowie filmów? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2014-07-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.