WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kim Kardashian & Kylie Jenner zawładną światem mody?

Kim Kardashian Kylie Jenner

Just Jared

Na Instagramie Kylie Jenner pojawił się właśnie materiał zwiastujący jej współpracę … ze straszą siostrą.

Nie da się ukryć, że ubiegły rok należał do młodszej z celebry tek, która ostro namieszała na rynku makijażowym, wprowadzając do sprzedaży kultowe już dziś produkty.

Tym samym nieco podkopała pozycję starszej siostry, ale najwyraźniej ma zamiar szybko to naprawić, bo właśnie zapowiedziała współpracę z Kim.

Na jej koncie instagramowym pojawił się krótki filmik ujawniający tę kolaborację, której efekty poznać mamy już wkrótce.

 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

archiwum newsów

2017-04-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.