WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kim Kardashian zarobi 85 milionów dolarów?

Kanye West Kim Kardashian

Just Jared

Dokładnie tak i to jednorazowo - chodzi o honorarium z jej aplikacji mobilnej na iPhone'y.

Kim Kardashian zarobi taką fortunę na aplikacji/grze zatytułowanej "Kim Kardashian: Hollywood", która ma zarobić w tym roku jakieś 200 milionów dolarów.

Koszt jej wyprodukowania wynosił jakieś 10 milionów, więc biorąc pod uwagę, że Kanye West wynegocjował dla swojej ukochanej 45% udziałów, to na jej konto wpłynie właśnie 85 milionów.

Zdaniem Forbesa, w zeszłym roku Kim zarobiła "zaledwie" 28 milionów dolarów i to ze wszystkich możliwych źródeł, więc teraz zarobi jednorazowo ponad 3 razy więcej!

Just Jared

 

Niezła kasa, co?

***

Naturalność na pierwszym miejscu - zgadzasz się? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2014-07-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.