WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kim - Moja rodzina jest bardzo normalna!

Kim Kardashian

Just Jared

Celebrytka nie zamierza żyć w cieniu i znowu trafia na pierwsze strony gazet.

Kim Kardashian znalazła się na okładce ostatniego numer Adweek, gdzie postawiła na skórzany strój, jednak sesja to nie wszystko - celebrytka udzieliła też wywiadu magazynowi, z którym postanowiła podzielić się nowymi przemyśleniami.

Zapytana, czy nadal zmierza mieć tak otwarty stosunek do mediów społecznościowych, wyznała, że „nigdy nic nie wiadomo”. Jak twierdzi: - Uwielbiam dzielić się moim światem z ludźmi, więc nie widzę powodu, by się wkurzać z tego powodu i przestać to robić. Czy będę jednak to robić zawsze? Nie jestem pewna.

Kim ciekawie zapatruje się także na programy typu reality-show, w których brała udział wraz z rodziną. Gwiazda ma bowiem nadzieję, że ludzie mogli przekonać się, że są oni normalną rodziną albo przynajmniej wspierającą się rodziną.

Just Jared

Myślicie, że tak faktycznie jest? ;)

***

Czy widziałeś ostatnio piękniejszą kreację? Zadecyduj w POJEDYNKU!

archiwum newsów

2015-03-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.