WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kim i Kanye w kampanii Balmain

Kanye West Kim Kardashian

pressparty.com

Słynne małżeństwo wzięło udział w sesji zdjęciowej, która promuje kolekcję wiosna/lato 2015.

Nowa kolekcja domu mody Balmain będzie promowana przez Kanye Westa i Kim Kardashian, czego dowodem jest najnowsza sesja zdjęciowa.

Na fotkach możemy zobaczyć piękną parę w dość odważnych scenach - w jednej się całuje, a druga przedstawia Kim leżącą na masce samochodu.

Jak twierdzi Olivier Rousteing: - Kolekcja jest męska, więc chciałem pokazać moment uniesienia i miłości. Kim i Kanye byli idealni, bo są nie tylko ikonami stylu i kochankami, ale i przyjaciółmi.

pressparty.com

 

Podobają się Wam te zdjęcia?

***

Moises Arias - znasz to nazwisko? Sprawdź się w QUIZIE!

archiwum newsów

2014-12-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.