WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kim kolejną gwiazdą seksownego kalendarza

Kim Kardashian

Just Jared

Najpierw mogliśmy podziwiać „świąteczne” wydanie Rity Ory, a teraz czas na kolejną gwiazdę.

Tym razem chodzi o Kim Kardashian, która zaskoczyła wszystkich swoim udziałem w tym projekcie i to z dwóch powodów.

Po pierwsze, celebrytka ciągle dochodzi do siebie po paryskim ataku i rzadko pojawia się publicznie, a co dopiero pracuje.

A po drugie … Kim Kardashian jakiś czas temu zrezygnowała z mocno roznegliżowanych sesji, poświęcając się wychowaniu dzieci, a tu pozuje w koronkowej bieliźnie i futrze!

Zresztą zobaczcie sami:

archiwum newsów

2016-12-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.