WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kristen Stewart i Robert Pattinson znowu razem?

Kristen Stewart Robert Pattinson

Just Jared

W sieci dosłownie zawrzało, kiedy okazało się, że słynna “zmierzchowa” para znowu chce dać sobie szansę.

Kristen Stewart i Robert Pattinson poznali się na planie filmu “Zmierzch” i szybko zaczęli być parą nie tylko na ekranie, a cały świat zachwycał się ich uczuciem.

W pewnym momencie sielanka się jednak skończyła, bo aktorka zdecydowała się na skok w bok z reżyserem Rupertem Sandersem - od tego czasu para nie utrzymywała żadnego kontaktu.

Kristen związała się na dłużej z modelką Victoria’s Secret, Stellą Maxwell, choć ostatnio miały się ostro kłócić o pocałunek tej drugiej z Bellą Hadid, a Robert od dłuższego czasu spotykał się z artystką FKA twigs, ale ich drogi rozeszły się w październiku ubiegłego roku.

Brzmi jak okazja do odnowienia relacji? No jasne i wygląda na to, że z taką właśnie sytuacją mamy do czynienia, bo para od kilku tygodni spotyka się ze sobą w sekrecie - zdaniem informatorów ciągle jest między nimi chemia i musi skończyć się próbą odbudowania związku.

Just Jared

archiwum newsów

2018-04-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 7

Komentarze:

  1. Anon 08-04-2018 22:51

    Co z wypowiedzeniem?

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.