WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kylie Jenner pokazała zdjęcie córeczki

Kylie Jenner

YouTube

Do niedawna wszystko było trzymane w ścisłej tajemnicy, łącznie z samą informacją o potwierdzeniu ciąży, a teraz ...

... nie dość, że Kylie sama podzieliła się informacją o tym, że urodziła, to jeszcze w sieci pojawił się filmik dokumentujący jej ciążę.

Co więcej, dziś poznaliśmy już imię dziewczynki i możemy oglądać jej zdjęcie - najwyraźniej celebrytka woli sama się nim pochwalić niż czekać na fotoreporterów czyhających za każdym rogiem.

Tak czy inaczej, maleństwo doczekało się równie oryginalnego imienia jak pozostałe młode pokolenie Kardashianów, a mianowicie ... Stormi - jak Wam się podoba?

 

archiwum newsów

2018-02-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.