WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kylie Jenner ukrywa brzuch ... dla Calvina Kleina

Kylie Jenner

Just Jared

Celebrytka wciąż nie potwierdziła doniesień o swojej rzekomej ciąży, ale nowa sesja dla słynnego domu mody wydaje się tylko je podsycać.

Kylie Jenner wraz ze wszystkimi swoimi siostrami, tj. Kourtney, Kim, Khloe i Kendall, wzięła udział w nowej sesji Calvina Kleina.

I o ile zazwyczaj nie miała problemów z pokazywaniem swojego ciała, tak tym razem pozuje w mocno zabudowanych ubraniach, zasłania się kocem lub stoi za siostrami.

Przypadek? Nie sądzę! Celebrytka najwyraźniej nie chce dzielić się ze światem swoją radością i ciążową figurą, do czego ma pełne prawo, ale chyba już najwyższy czas, żeby przestała zaprzeczać :)

archiwum newsów

2018-01-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.