WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kylie Jenner została ... mamą!

Kylie Jenner

YouTube

Po wielu miesiącach ukrywania siebie i prawdy, celebrytka w końcu pochwaliła się światu córeczką, której ojcem jest Travis Scott.

Co prawda, jeśli liczyliście na jakieś szczegóły, typu imię albo zdjęcia, to nic z tego, ale ...

... Kylie umieściła w sieci filmik pokazujący jej ciążę i zamieściła specjalny list do fanów, w którym wyjaśnia powody swojego postępowania z ostatnich miesięcy, wskazując na dobro maleństwa.

Wygląda na to, że ciąża była dla niej wyjątkowym przeżyciem i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa, więc nie pozostaje nam nic innego jak życzyć jej i córeczce zdrowia i szczęścia, a Was zaprosić na filmik:

 

archiwum newsów

2018-02-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.