WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kylie Jenner zostanie mamą?!

Kylie Jenner

Just Jared

Takiej informacji chyba nikt się nie spodziewał, ale najwyraźniej celebrytka poważnie mówiła o szykowaniu się do roli mamy.

Informację o ciąży jednej z sióstr Jenner opublikował serwis TMZ, sugerując przy okazji, że ojcem dziecka jest obecny partner celebrytki, Travis Scott.

Co więcej, news pochodzić ma od przyjaciół pary, która podobno z radością mówi wszystkim, że spodziewa się maleństwa – pojawiają się nawet szczegóły odnośnie płci, bo ma to być dziewczynka.

Oczywiście nie mamy jeszcze oficjalnej informacji od Kylie, ale nie da się ukryć, że ta w ostatnich tygodniach nosi jedynie luźne koszulki, które świetnie mogłyby ukrywać ciążowy brzuszek.

Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, z pewnością damy Wam znać!

 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

archiwum newsów

2017-09-25

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.