WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Lady GaGa szaleje na Super Bowl

Lady GaGa

Instagram

Jak powiedziała, tak zrobiła ... gwiazda przygotowała show, o którym będzie się mówić jeszcze długo.

O występie Lady GaGi mówiło się już od dłuższego czasu, bo piosenkarka zapewniała, że pokaże nam coś, czego długo nie zapomnimy i ... faktycznie dała radę!

Jej show było naprawdę spektakularne i obejmowało m.in. powietrzne akrobacje - co więcej, gwiazda śpiewała na żywo, na co artyści decydują się podczas tego wydarzenie raczej rzadko.

Mówiąc krótko, zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko i nie zazdrościmy jej następcom :) Cały show możecie obejrzeć na oficjalnej stronie NFL, czyli TUTAJ i naprawdę warto!

Just Jared

archiwum newsów

2017-02-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.