WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Lady GaGa ujawnia klip do 'John Wayne'

Lady GaGa

Instagram

Oczywiście jak to zwykle w przypadku piosenkarki bywa, teledysk nie może być do końca „normalny”.

Jak się można było spodziewać, klip do singla „John Wayne” jest pełen szaleństwa – jazdy motocyklem w lateksowym body, niebezpiecznej zabawy z samochodem czy strzelania pistoletem-butem w stylu Tarantino i Rodrigueza.

Lady GaGa postanowiła najwyraźniej dobrze wykorzystać swoje 5 minut związane z ciepło przyjętym występem na Super Bowl i zaraz po show udostępniła nam teledysk.

Warto jeszcze zaznaczyć, że nakręceniem klipu zajął się szwedzki reżyser, Jonas Akerlund i nie pozostaje nam nic innego, jak tylko go obejrzeć:

archiwum newsów

2017-02-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.