WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Liga sprawiedliwości będzie sequelem Batman v Superman

instagram.com/entertainmentweekly

Od jakiegoś czasu wiemy już sporo na temat nadchodzącego filmu, ale dziś poznaliśmy kolejne szczegóły.

Filmy o superbohaterach z jednego uniwersum często łączą się tylko przez same postaci, bo chronologicznie podejmują różne wątki, wracając na przykład do korzeni bohaterów, jak było to choćby w ostatniej Wonder Woman.

Z Ligą sprawiedliwości będzie jednak inaczej, bo dziś dowiedzieliśmy się, że będzie ona bezpośrednią kontynuacją Batman v Superman. Świt sprawiedliwości i podejmie narrację dokładnie w tym miejscu, gdzie kończył się poprzednik.

Poza tą tytułową dwójką na ekranie zobaczymy też takich herosów, jak Gal Gadot jako Wonder Woman, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako Flash czy Ray Fisher jako Cyborg – towarzyszyć im będą jeszcze Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen and Willem Dafoe.

Przypominamy, że premiera filmu została zaplanowana na 17 listopada.

archiwum newsów

2017-08-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.