WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Liga sprawiedliwości i nowa zabawka Batmana

Ben Affleck Jason Momoa Gal Gadot

instagram.com/entertainmentweekly

Jeśli byliście ciekawi, jak swoją supermoc, czyli wielkie pieniądze, wykorzysta tym razem Batsy, to mamy już odpowiedź.

Sprawi sobie ogromny samolot o nazwie Flying Fox (czyżby na cześć swojego wybitnego konstruktora?), którego zdjęcie właśnie trafiło do sieci.

Przy okazji dostaliśmy też zdjęcie całej ekipy Ligi sprawiedliwości wysiadającej z tego potwora, więc tym bardziej nie możemy się już doczekać premiery.

Jak twierdzą producenci: Batmobile? Możesz zmieścić trzy na dolnym pokładzie. Nie chciałem stworzyć małego zgrabnego samolociku, ale coś awangardowego – zwrotnego jak normalnym samolot, ale przy okazji z możliwością transportowania rzeczy. Dlatego mamy trzy pokłady – jeden transportowy, jeden z terminalami komputerowymi do pracy i jeden faktyczny kokpit.

archiwum newsów

2017-08-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.