WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Liga sprawiedliwości na nowym materiale

instagram.com/entertainmentweekly

Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, a twórcy korzystają z każdej możliwej okazji, by nam o tym przypomnieć.

Dziś w sieci zadebiutował filmik z materiałami zza kulis, a konkretniej krótką historią superbohaterskich kostiumów, które wyglądają naprawdę świetnie.

Możemy też rzucić okiem na plan zdjęciowy, gdzie of Ben Affleck, Jason Momoa czy Ray Fisher opowiadają o swoich kostiumach, również ich minusach utrudniających pracę nad scenami – strój Aquamana waży dla przykłady ponad 18 kilogramów!

Jak twierdzi odtwórca tej roli, Jason Momoa: - Kiedy zobaczyłem kostium Bena Afflecka, to po prostu mi odwaliło – rzadko mi się to zdarza, ale nie mogłem uwierzyć, że stoję obok Batmana!

Przypominamy, że premiera 17 listopada, tymczasem musi nam wystarczyć nowe wideo:

archiwum newsów

2017-10-03

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.