WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Linkin Park ujawniają nowy singiel

Linkin Park

Forum

W sieci zadebiutowało właśnie "Heavy", w którym udziela się Kiiara.

Zespół niespodziewanie wrócił na scenę i zaprezentował na singiel “Heavy”, który delikatnie mówiąc można nazwać … popowym – wszystko przez obecność Kiiary?

Miejmy taką nadzieję, ale dowiemy się tego dopiero za jakiś czas, bo Linkin Park przy okazji zapowiedziało swoją siódmą płytę studyjną, która nazywać się będzie "One More Light" i trafi na półki 19 maja.

Tak wygląda jej tracklista:

  1. "Nobody Can Save Me"
  2. "Good Goodbye"
  3. "Talking to Myself"
  4. "Battle Symphony"
  5. "Invisible"
  6. "Heavy" featuring Kiiara
  7. "Sorry for Now"
  8. "Halfway Right"
  9. "One More Light"
  10. "Sharp Edges"

 

archiwum newsów

2017-02-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.