WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Louis Tomlinson specjalnie dla fanów

Louis Tomlinson

Just Jared

Louis Tomlinson przygotował dla fanów niespodziankę – nową piosenkę „Just Like You”.

Utwór to zapowiedź nowego oficjalnego singla, który ukaże się już wkrótce.

„Just Like You” to efekt współpracy Louisa, BURNS i Jessego Thomasa, a piosenkarz zwraca się w nim wprost do swoich fanów.

„Just Like You to piosenka, do której jestem bardzo przywiązany. Opowiada o tym, jak ludzie postrzegają celebrytów - jako niedostępnych, niemal jakby nie byli ludźmi - a przecież wszyscy mamy takie same problemy. Tak samo czujemy się, gdy ktoś złamie nam serce, gdy kogoś stracimy - te uczucia są uniwersalne dla nas wszystkich” - mówi Louis.

Louis pracuje właśnie nad swoim debiutanckim albumem, który ma ukazać się w 2018 roku.

archiwum newsów

2017-10-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.