WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Louis Tomlinson w klipie do "Miss You"

Louis Tomlinson

Just Jared

Sam singiel poznaliśmy już kilka dni temu, ale dopiero teraz kawałek doczekał się teledysku.

“Miss You” to słodko-gorzki utwór o uciekaniu w zabawę i imprezy od bólu po utracie kogoś, kogo się kocha.

Louis Tomlinson napisał tę piosenkę z wieloletnim współpracownikiem One Direction, Julianem Bunettą, a za produkcję odpowiada Afterhrs.

- Ta piosenka jest o bardzo szalonym okresie w moim życiu, kiedy imprezowałem każdej nocy. Z perspektywy czasu widzę, że nie zdawałem sobie sprawy z tego, co przechodzę. Wiedziałem w głębi duszy, że tęsknię za dziewczyną, którą kocham. Chciałem napisać o czymś, co jest dla mnie ważne.

Ostatni singiel Louisa Tomlinsona „Back To You” (feat. Bebe Rexha & Digital Farm Animals) podbił listy przebojów w 37 krajach i został odtworzony ponad 220 milionów razy w serwisach streamingowych.

Debiutancki solowy album Louisa Tomlinsona planowany jest na 2018 rok.

archiwum newsów

2017-12-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.