WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Luke Cage 2 na pierwszym zwiastunie

Netflix

Jeśli jesteście fanami "największego" z Defendersów, to mamy dla Was dobre wieści.

Netflix właśnie opublikował zwiastun drugiego sezonu serialu Luke Cage, przy okazji podając też datę jego premiery.

Ta jest zaskakująco szybka, bo kontynuację przygód niemal nieśmiertelnego bohatera będziemy mogli śledzić już 22 czerwca.

Drugi sezon serialu opowiada dalszą historię Luke’a Cage’a, który dzięki kuloodpornej skórze staje się znany w Harlemie. Dzięki tamu bohater odczuwa też zwiększoną potrzebę ochrony swojej społeczności, co doprowadza do tego, że musi się zmierzyć kolejnym wrogiem.

Twórcą i showrunnerem serialu jest Cheo Hodari Coker. W rolach głównych wystąpią: Mike Colter, Simone Missick, Theo Rossi, Rosario Dawson, Alfre Woodard, Mustafa Shakir i Gabrielle Dennis.

archiwum newsów

2018-03-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.