WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

MTV EMA 2017 rozdane

twitter.com/Beats1

Wczoraj odbyła się tegoroczna gala rozdania nagród, możemy już więc przyjrzeć się zwycięzcom.

Tym razem gratulacje należą się przede wszystkim Shawnowi Mendesowi, który wygrał w trzech kategoriach i zabrał do domu statuetki w kategoriach Best Song, Best Artist i Biggest Fans.

A konkurencja była naprawdę zacna i zawierała takie nazwiska, jak Camila Cabello, Kendrick Lamar, Eminem czy Ed Sheeran.

Oto lista laureatów:

Best Song: Shawn Mendes - "There's Nothing Holdin' Me Back"
Best Artist: Shawn Mendes
Best Look: Zayn Malik
Best New: Dua Lipa
Best Pop: Camila Cabello
Best Video: Kendrick Lamar - "HUMBLE."
Best Live: Ed Sheeran
Best Electronic: David Guetta
Best Rock: Coldplay
Best Hip Hop: Eminem
Best Alternative: 30 Seconds to Mars
Biggest Fans: Shawn Mendes
Best Push: Hailee Steinfeld
Best World Stage: The Chainsmokers - Live from Isle of MTV Malta 2017
Best U.S. Act: Fifth Harmony
Best Canadian Act: Shawn Mendes

 

Just Jared

archiwum newsów

2017-11-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.