WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Mariah Carey w świątecznym klipie "The Star"

Mariah Carey

Just Jared

Artystka dostępniła właśnie teledysk do swojego nowego bożonarodzeniowego utworu.

Ścieżka dźwiękowa do filmu Pierwsza gwiazdka to zestaw zarówno znanych, jak i nowych bożonarodzeniowych piosenek w wykonaniu takich artystów, jak Fifth Harmony, A Great Big World czy Zara Larsson.

Film opowiada słynną historię z Betlejem oczami małych bohaterów - osiołka i jego przyjaciół, a na płycie m.in. nowy utwór Mariah Carey, czyli tytułowe The Star.

Film w polskich kinach od 6 grudnia, ścieżka dźwiękowa na CD od 1 grudnia.

Tracklista:

1. The Star - Mariah Carey   
2. Children Go Where I Send You - Kelsea Ballerini  
3. We Three Kings - Kirk Franklin
4. Can You See  - Fifth Harmony
5. Life Is Good  - A Great Big World
6. Mary, Did You Know?  - Zara Larsson          
7. O Holy Night  - Yolanda Adams
8. What Christmas Means to Me - Saving Forever
9. Breath of Heaven (Mary's Song)  - Jessie James Decker  
10. His Eye Is on the Sparrow    - Casting Crowns
11. What Child Is This?  - Jake Owen
 

archiwum newsów

2017-11-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.