Mezo powraca z nowym albumem "Życiówka"

my-music.pl

Raper prezentuje nowy singiel i ujawnia szczegóły nadchodzącego albumu.

Jacek Mezo Mejer znany z takich hitów, jak Sacrum czy Ważne, ogłosił szczegóły nowego albumu, który ukaże się już 26 marca.

Data nie jest przypadkowa, bo to dzień „Poznań Półmaratonu", a płyta będzie właśnie o bieganiu, pokonywaniu barier i wspinaniu się po szczeblach swoich możliwości.

Jak twierdzi Mezo: - Długo szukałem impulsu do nagrania nowej płyty. Znalazłem go w swojej pozamuzycznej pasji – w sporcie. Zawsze lubiłem bieganie, pierwszy maraton przebiegłem w 2002 roku w wieku 20 lat. Od 3 lat zacząłem się jednak w to angażować, znacznie bardziej trenując regularnie i z misją bicia kolejnych swoich „życiówek”. Moja głowa jest w tej chwili tak przepełniona bieganiem, że stworzyłem w połowie tematyczną płytę biegową. Druga część albumu to „normalne”, uniwersalne piosenki”.

Premiera "Życiówki" będzie bardzo oryginalnym wydarzeniem, bo Mezo ma w planie najpierw przebiec w rekordowym czasie poznański półmaraton, a chwilę potem wbiec na scenę i zagrać koncert dla biegaczy i zgromadzonej przy mecie widowni!

archiwum newsów

2017-03-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.