WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Miecz świetlny Luke’a Skywalkera na aukcji

Mark Hamill

starwars.com

Jeśli należycie do fanów Gwiezdnych wojen, to może być coś dla Was – do zdobycia jest bowiem oryginalny miecz świetlny.

I to nie byle jaki, bo ten używany przez Marka Hamilla w Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja i Gwiezdne wojny: część V – Imperium kontratakuje.

Miecz ma już swoje lata, bo „pracował” na siebie już od 1977 roku, ale tym większa jego wartość – na aukcję wystawił go dotychczasowy właściciel, producent Gary Kurtz, który spróbuje go sprzedać za pomocą The Profile Hollywood Auction 89.

Aukcja odbywać się będzie w dniach 26-28 czerwca w Los Angeles, a spodziewana cena za ten wyjątkowy miecz świetlny oscylować powinna w granicach 150-250 tysięcy dolarów – ostatni sprzedawany miecz Luke’a Skywalkera osiągnął cenę 240 tysięcy dolarów.

Przy okazji będzie można nabyć inne pamiątki związane z filmem, a mianowicie kostium R2-D2 czy rysunki koncepcyjne z oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen.

archiwum newsów

2017-06-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.