WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Miodowy miesiąc Iana Somerhaldera - fotki

Ian Somerhalder Nikki Reed

Just Jared

Wszystkie fanki aktora mogą już tylko marzyć o swoim idolu, bo ten nie widzi świata poza swoją żoną.

Ian Somerhalder i Nikki Reed, czyli świeżo upieczone aktorskie małżeństwo, postanowili pokazać nieco ciałka podczas miesiąca miodowego, na który wybrali się do Meksyku.

Wygląda na to, że aktor ostatecznie zakończył rozdział życia związany z Niną Dobrev i poszedł swoją drogą, na której towarzyszy mu Nikki Reed.

Przypominamy, że Ian i Nikki byli ostatnio widziani w towarzystwie swoich znajomych z planu "Pamiętników Wampirów", tj. Paula Wesleya i Phoebe Tonkin, więc najwyraźniej coś dzieje się w temacie popularnego serialu.

Just Jared

Just Jared

 

Gratulujemy i życzymy szczęścia!

***

Która z nich jest bardziej apetyczna? Zadecyduj w POJEDYNKU!

archiwum newsów

2015-05-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.