WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

N.E.R.D i kluczowy utwór z nowej płyty

N.E.R.D

Sony Music

"Don’t Don’t Do It!" od początku zapowiadany był jako najważniejszy utwór nowej płyty składu, która do sklepów trafi jeszcze w tym roku.

To nie tylko kawałek pełen znanych gości - skomponowany m.in. przez Franka Oceana, z gościnnym udziałem M.I.A. i Kendricka Lamara.

To także – i przede wszystkim – bardzo zaangażowany politycznie numer, będący reakcją na zabójstwo Keith Scotta, Afro-Amerykanina zastrzelonego w ubiegłym roku przez policję podczas kontroli.

Słowa tytułowe są ostatnimi słowami żony Keitha, jakie usłyszał przed śmiercią i jakie zarejestrowano na nagraniu wideo z tamtego zdarzenia. Pogodne brzmienie utworu stoi w pozornej sprzeczności z jego poważną tematyką, ale dzięki temu może być to jeden z tych hitów, które skłaniają do przemyśleń za każdym przesłuchaniem, na co nadzieję wyraził Pharrell Williams w programie Zane’a Lowe’a Beats 1.

Najnowsza  płyta N.E.R.D „No One Ever Really Dies” debiutuje już dziś i pochodzą z niej ujawnione wcześniej utwory, jak ‘Lemon’ z Rihanną, ‘Rollinem 7’s’ z André 3000 oraz ‘1000’ z Future.

Podobne newsy:

Serena Williams tańczy do "Lemon" od N.E.R.D ( 2018-01-12 )
archiwum newsów

2017-12-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.