WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nadchodzą zapowiedzi 'Kick-Ass 3' i 'Hit-Girl'

Monolith

Chociaż od dłuższego czasu w temacie nic się nie działo, to wygląda na to, że wytwórnia nie zapomniała o tych produkcjach.

Mark Millar, czyli autor komiksów, na podstawie których powstają filmy z tej serii, postanowił nieco przypomnieć o postaciach Kick-Assa i Hit-Girl.

Na swoim Twitterze ujawnił więc, że w tym tygodniu możemy spodziewać się dużych zapowiedzi związanych z trzecią częścią “Kick-Ass”, a także pierwszym spin-offem z Hit-girl w roli głównej.

Jest to o tyle interesujące, że chociaż pierwsza część spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów i krytyków, tak “dwójka” kompletnie się nie przyjęła.

Tak czy inaczej, pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje :)
 

Podobne newsy:

Kick-Ass skopie tyłki Avengersom?! ( 2013-06-11 )
"Kick-Ass 2" zadebiutuje później ( 2013-03-05 )
Będzie "Kick-Ass 2" ( 2010-05-06 )
archiwum newsów

2017-11-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.