WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Niall Horan porzucony dla innego faceta?

Niall Horan

Just Jared

Wygląda na to, że są na tym świecie kobiety, które byłyby w stanie porzucić tego przystojniaka, a …

… przynajmniej w teledysku, bo właśnie poznaliśmy klip towarzyszący singlowi “On the Loose”.

Najpierw poznaliśmy samo audio, później mogliśmy cieszyć oczy czarno-białym lyric wideo, a teraz w końcu przyszedł czas na klasyczny klip wyreżyserowany przez Jake’a Jelicicha.

Piosenka „On the Loose” została ujawniona w maju ubiegłego roku podczas występu na żywo w ramach Channel 933 Summer Kick Off w San Diego, gdzie artysta wykonał również "Slow Hands" i "This Town".

Przypominamy też, że "On the Loose" jest już czwartym singlem promującym pierwszy solowy album artysty, tj. “Flicker”.

archiwum newsów

2018-03-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.