WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Niall Horan ujawnia singiel „On the Loose”

Niall Horan

Just Jared

Piosenkarz postanowił nie zostawać w tyle za swoimi kolegami z zespołu i ujawnił właśnie kolejny solowy kawałek.

Ten nazywa się „On the Loose” i znajdzie się oczywiście na nadchodzącym solowym krążku Nialla Horana.

Warto też pamiętać, że ostatnio mamy w natarciu prawie całe One Direction, bo zaczęło się od odejścia i solowego krążka Zayna, a później w jego ślady poszli Louis Tomlinson, Niall właśnie, Liam Payne i Harry Styles.

Piosenka „On the Loose” została ujawniona podczas występu na żywo podczas Channel 933 Summer Kick Off w San Diego, gdzie artysta wykonał również "Slow Hands" i "This Town".

archiwum newsów

2017-05-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.