WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Niall Horan w retro lyric wideo do “On the Loose”

Niall Horan

Just Jared

Pełny kolorów klip w oldschoolowym stylu zadebiutował właśnie w sieci, zapewniając dodatkowe wrażenia wizualne podczas słuchania singla.

A mowa oczywiście o klipie do kawałka “On the Loose”, który został oficjalnie wybrany kolejnym singlem promującym krążek “Flicker”.

Przypominamy, że "On the Loose" jest już czwartym singlem z tego wydawnictwa, po "Slow Hands", "This Town" i "Too Much to Ask".

Tymczasem Niall Horan szykuje się właśnie do światowej trasy koncertowej, która rozpocznie się już w przyszłym miesiącu - jako support wspierać go będzie piosenkarz country, Maren Morris.

archiwum newsów

2018-02-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.