WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Niall Horan zaskakuje solowym singlem!

Niall Horan

Just Jared

Jeśli czekaliście na solowe działania chłopaków z One Diretcion, to mamy dla Was niespodziankę.

Dziś w sieci zupełnie niespodziewanie pojawił się bowiem pierwszy solowy kawałek Nialla Horana, który nosi tytuł "This Town".

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu prasowym: - Jestem podekscytowany, że mogę ogłosić, że podpisałem umowę z Capitol Records USA I wydałem pierwszy solowy singiel. Dziękuję wszystkim fanom One Direction za miłość i wsparcie i nie mogę się doczekać następnego rozdziału naszej wspólnej podróży.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że za produkcję kawałka odpowiada Greg Kurstin, a jego autorami są Niall Horan, Jamie Scott, Mike Needle i  Daniel Bryer.

archiwum newsów

2016-09-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.