WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nick Jonas i Anne-Marie w 'Remember I Told You'

Nick Jonas

Just Jared

W sieci zadebiutował nowy klip Nicka Jonasa, w którym towarzyszą mu Anne-Marie, Mike Posner i duża grupa pięknych modelek.

A chodzi o teledysk do singla 'Remember I Told You', który zwiastuje nowy krążek piosenkarza i powstał podczas ubiegłorocznej trasy koncertowej artysty.

Jak twierdzi Nick: - Uwielbiam pisanie podczas trasy, bo kiedy ciągle spotykam nowych ludzi i doświadczam kolejnych publiczności, to włącza się moja kreatywność. Pewnego deszczowego dnia w Maine udałem się więc do mojego autobusowego studia i nagrałem piosenkę, która bardzo mi się spodobała – uwielbiam jej przesłanie i brzmienie, też je pokochacie!

Jeżeli zaś chodzi o sam klip, to jest on czarno-biały i wyraźnie widać tu inspiracje reklamami Calvina Kleina – zresztą zobaczcie sami:

archiwum newsów

2017-06-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.