WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nick Jonas i piękne kobiety w "Champagne Problems"

Nick Jonas

Just Jared

W sieci zadebiutował kolejny klip artysty, który ponownie otoczony jest przedstawicielkami płci przeciwnej.

24-letni piosenkarz podzielił się z nami klipem do swojego drugiego singla z nadchodzącego „Last Year Was Complicated”, a mianowicie „Champagne Problems”.

Jak na Nicka Jonasa przystało, w teledysku nie brakuje pięknych kobiet, które nie odstępują go na krok w nocnym klubie.

Jak twierdził piosenkarz ujawniając tę piosenkę: - Ona jest jak dzielenie się butelką szampana z byłym partnerem, wszystko po to, by zamknąć pewien etap życia. Podczas pisania towarzyszyła mi cała paleta uczuć i chociaż całość brzmi jak imprezowy hit, to ma jeden z głębszych tekstów i przekazów na całym krążku.

archiwum newsów

2016-11-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.