WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nick Jonas ujawnia klip do 'Voodoo’

Nick Jonas

Just Jared

Piosenkarz właśnie podzielił się z nami swoim nowy teledyskiem, który nagrał do kawałka ‘Voodoo’.

Mówimy oczywiście o trzecim singlu z płyty 'Last Year Was Complicated', którego klimat zaprowadził Nicka Jonasa do Nowego Orleanu, gdzie nakręcone zostało nowe wideo.

Oglądamy w nim piosenkarza podczas imprezy, która zmienia się w niezłą psychodelę, kiedy tylko zapada zmrok – możemy zobaczyć jak artysta stopniowo traci poczucie rzeczywistości.

Niestety są też złe wieści, to już kolejny klip Nicka Jonasa udostępniany za pośrednictwem serwisu Tidal, po ‘Bacon’ i ‘Under You’, więc żeby go obejrzeć trzeba się udać TUTAJ.

 
archiwum newsów

2016-10-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.