WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Niespodzianka dla fanów Onara i Pezeta

Pezet Onar

Instagram

Do sprzedaży na winylu i w limitowanym nakładzie trafił właśnie krążek "Historie Z Sąsiedztwa".

Pezet i Onar wznowili swoją ostatnią wspólną płytę spod szyldu Płomień 81 - premiera tej reedycji miała miejsce 7 października 2016 roku i po 10 latach nieobecności fani znowu mogli zobaczyć ten kultowy krążek na sklepowych półkach.

Dziś duet raperów zaskoczył po raz kolejny, bo legendarne "Historie z sąsiedztwa" zostaną wydane na winylu - dwupłytowe wydawnictwo będzie miało swoją premierę 15 grudnia, czyli w sam raz na Gwiazdkę.

Nakład jest ściśle limitowany (wyłącznie 500 sztuk), każda płyta posiada autografy Pezeta i Onara – dla kolekcjonerów oraz fanów zespołu jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby posiadać ten winyl!

YouTube.com

archiwum newsów

2016-11-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 9

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.