WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nowe odcinki “Gry o tron” rekordowo drogie?

Gra o tron

Wygląda na to, że producenci szykują coś specjalnego na finałowy sezon serialu, bo właśnie okazało się, że budżet każdego odcinka …

… wzrósł z około 10 milionów dolarów na 15 milionów, co oznacza jeszcze więcej tego, co najbardziej lubimy.

Co więcej, to zupełnie nowy standard jeśli chodzi o produkcje telewizyjne i miejmy nadzieję, że trend ten się utrzyma, bo w ostatnich latach to właśnie seriale zapewniają nam lepszą rozrywkę niż hollywoodzkie blockbustery.

Mówiąc krótko, czeka na nas 6 intensywnych odcinków, z których każdy ma być epicki i pełen wspaniałych bitew – choćby smok na smok, gdzie Drogon zmierzy się ze swoim nieumartym bratem Viserionem.

Wiemy też, że plan zdjęciowy do ostatniego sezonu rusza już w przyszłym miesiącu i potrwa do sierpnia przyszłego roku, więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to gotowy materiał obejrzymy pod koniec przyszłego roku albo już w 2019.

hbo.com

archiwum newsów

2017-09-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

  1. Marek99 02-10-2017 8:30

    wow <iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5zo40 r" allowfullscreen></iframe>

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.