WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Olly Murs powraca z przebojem lata!

Olly Murs

Twitter

W ostatniej chwili, by zdążyć na miano "przeboju lata", artysta powraca z nowym singlem "You Don’t Know Love".

Dynamiczny kawałek, którego można posłuchać TUTAJ, buja już od pierwszych nut i jest pierwszym nowym numerem Olly’ego od czasu wydanego w ubiegłoroczne święta Bożego Narodzenia hitu „Kiss Me”.

Utwór powstał w Londynie przy udziale Steve’a Robsona, Camili Purcell (Black Magic, Sax) i Wayne’a Hectora (Paloma Faith, Nikki Minaj). Kawałek zwiastuje piątą studyjną płytę Mursa i jest jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek nagrał.

Poprzednia płyta Olly’ego Mursa „Never Been Better” w samej tylko Wielkiej Brytanii sprzedała się w ilości ponad miliona egzemplarzy.

Sony Music Entertainment

archiwum newsów

2016-07-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.