WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ostatni Jedi na oficjalnym zwiastunie!

starwars.com

W kwietniu Disney pokazał nam pierwszy teaser ósmego epizodu głównej sagi Gwiezdnych Wojen, ale ...

 ... ten był krótki, nie ujawniał zbyt wiele, więc z niecierpliwością wypatrywaliśmy pełnoprawnego zwiastuna.

Dziś się doczekaliśmy, dlatego nie zwlekamy i zapraszamy do oglądania, przypominając jednocześnie o prośbie Marka Hamilla i reżysera Riana Johnsona sprzed paru miesięcy, który nawoływał wtedy byśmy nie śledzili marketingu tego filmu.

Jeśli obawiacie się spoilerów, możemy zdradzić, że trailer faktycznie zdradza sporo, ale nie robi tego w jednoznaczny sposób - decyzja należy do Was :)

archiwum newsów

2017-10-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.