WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ostatni Jedi ujawni pochodzenie Rey!

starwars.com

Kim są rodzicie tej wyjątkowej bohaterki? – to pytanie zadawały sobie miliony fanów na całym świecie po obejrzeniu Przebudzenia mocy.

Twórcy niestety nie zdradzili tego ani w pierwszej części kolejnej gwiezdnej trylogii, ani też nie podpowiedzieli nic w międzyczasie, ale …

… wygląda na to, że wszystkiego dowiemy się już w grudniu, czyli w nowej części filmu zatytułowanej Ostatni Jedi, który ma wyjaśniać kwestię pochodzenia Rey i fakt, dlaczego została porzucona na Jakku.

A że informacje pochodzą od reżysera/scenarzysty filmu, Riana Johnsona, który udzielił ostatnio wywiadu Entertainment Weekly, to możemy mieć pewność, że tak właśnie będzie.

Jak twierdzi: - Wyjaśnienie jej pochodzenia jest dla mnie istotne, bo jest też istotne dla samej bohaterki, która musi wiedzieć jakie jest jej miejsce w nadchodzących wydarzeniach. Czy to zdefiniuje jej historię? (…) Nie do końca, bo to nie będzie nic wielkiego, ale z pewnością trochę jej wyjaśni i poukłada myśli w głowie.

starwars.com

archiwum newsów

2017-08-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.