WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Oto singiel dla ofiar londyńskiego pożaru

Forum

Ostatnio pisaliśmy Wam o pewnej inicjatywie, która wspomóc miała ofiary ostatniego pożaru w Londynie.

Na liście gwiazd charytatywnego singla Simona Cowella dla ofiar pożaru wieżowca Grenfell Tower w Londynie znaleźć mieli się m.in. Louis Tomlinson, Liam Payne, Niall Horan i Harry Styles, co rozbudziło nadzieje na "pełne One Direction' z Zaynem Malikiem.

Tak się jednak nie stało, bo w nowej wersji "Bridge Over Troubled Waters" znalazło się tylko dwóch directionerów, czyli Liam i Louis.

Poza tym, możemy usłyszeć ponad 50 sławy, jak Robbie Williams, James Blunt, Rita Ora, Emile Sande, Craig David, Bastille, Labrinth, Leona Lewis, Jessie J, James Arthur, Roger Daltrey i Pete Townshend, Brian May, Dua Lipa, Geri Halliwell, Nile Rodgers, Stormzy i Pixie Lott.

archiwum newsów

2017-06-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.