WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

PSY zdetronizowany - Wiz Khalifa rządzi na YouTube

Wiz Khalifa

Just Jared

Minęło blisko 5 lat odkąd południowokoreański piosenkarz znany jako PSY pobił rekord YouTube’a i jego „Gangnam Style” mogło pochwalić się największą liczbą wyświetleń.

Przyszła więc pora na zmianę warty, ponieważ największy serwis wideo na świecie odnotował nowego rekordzistę. Został nim Wiz Khalifa i jego utwór „See You Again”, który wykonywany jest wraz z Charliem Puthem.

W momencie, gdy piszę te słowa, piosenka Wiz Khalify, która jest swoistym hołdem dla tragicznie zmarłego Paula Walkera znanego z filmów Szybcy i Wściekli, ma na liczniku 2 901 672 546 wyświetleń i spodziewać można się, że dobije w końcu do 3 mld. PSY, który wylądował na drugim miejscu, pochwalić może się zaś rezultatem 2 895 628 065.

Warto przy okazji podkreślić, że wideo do „See You Again” opublikowane zostało 6 kwietnia 2015 roku, co oznacza, że potrzebowało nieco ponad 2 lat, by uzyskać tak imponujący wynik. Na trzecim miejscu znajduje się zaś Justin Bieber z „Baby”, które uzyskało 2,63 mld wyświetleń. Następni są Mark Ronson ft. Bruno Mars z „Uptown Funk” i Luis Fonsi ft. Daddy Yankee „Despacito”, a w pierwszej 10 znajdują się jeszcze Taylor Swift, Enrique Iglesias, Maroon 5, Katy Perry i … ponownieTaylor Swift. Wszystkie wideo z top 10 YouTube’a uzyskały już przeszło po 2 mld wyświetleń.

archiwum newsów

2017-07-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.