WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Peja prezentuje "Tylko Dla Orłów"

Peja

Bartek Sadowski / FORUM

To najnowszy singiel uznanego rapera promujący krążek "Remisja".

Najpierw poznaliśmy single i teledyski do „Negatywny Feedback” oraz "Dekalog Rycha", a teraz przyszedł czas na "Tylko Dla Orłów".
 
W początkowej fazie przygotowań album miał ukazać się końcem 2016 roku, jednak po długich konsultacjach Peja postanowił przesunąć datę premiery prawie o pół roku, aby wrócić z materiałem, który będzie w pełni satysfakcjonujący dla niego i słuchaczy.

Teraz krążek ma już datę premiery - 7 kwietnia, a składa się na niego 16 utworów. Więcej szczegółów można znaleźć na kanale YouTube rapera, gdzie eten na bieżąco informuje o postępie prac.

archiwum newsów

2017-03-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.