WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Pezet wraca i rapuje do filmu "Kamper"

Pezet

FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

W sieci pojawił się teledysk do nowego utworu Pezeta i Czarnego HIFI, czyli "Co jest ze mną nie tak".

Kawałek promuje debiutancki film Łukasza Grzegorzka "Kamper", a przy okazji jest pierwszym utworem Pezeta od wydanego blisko trzy lata temu singla "Ostatni track".

Autorem kawałka jest właśnie Pezet, a za aranżację muzyczną odpowiada autor muzyki do filmu "Kamper" - Czarny HIFI. Numerowi towarzyszy klip autorstwa Łukasza Grzegorzka z Piotrem Żurawskim i Martą Nieradkiewicz w rolach głównych oraz z udziałem Jacka Braciaka.

Jak opowiada Pezet: - Jest to dla mnie ważny kawałek, jestem z niego bardzo zadowolony, ale jeśli jakieś mądre głowy będą chciały liczyć mi rymy to nic z tego nie będzie. Nie traktuję tego utworu w kategoriach muzyki rap czy jak kto woli hip-hop, w ogóle.

- Jakiś czas temu odezwał się do mnie Łukasz Grzegorzek, reżyser filmu pt. "Kamper", który premierę będzie miał w maju. Film ten zrobił na mnie ogromne wrażenie, jest po prostu z********. Świetnie zagrany, wyreżyserowany, bez jakiejś gównianej komedii romantycznej, bez martyrologii, bardzo dobry film o miłości. Smutny i zabawny, życiowy i prawdziwy.

Niestety Pezet poinformował też, że to tylko jednorazowy wyskok, bo na razie nie wraca z nowym albumem i nie ma w planach koncertów - jego zdaniem nie jest jeszcze w takiej formie.

archiwum newsów

2016-03-25

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.