WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

"Piękna i Lord Voldemort" rządzi w sieci

Just Jared

Jeśli macie ochotę na chwilę wytchnienia, to zapraszamy na zabawny materiał wideo łączący "Piękną i Bestię" z "Harrym Potterem".

Jeśli wydawało się Wam, że nikt nie jest w stanie pokochać Lorda Voldemorta, to byliście w błędzie, co skutecznie udowadnia filmik zatytułowany "Piękna i Lord Voldemort", który właśnie pojawił się w sieci.

Nie da się ukryć, że całość jest dziełem bardzo uzdolnionego grafika i ogląda się ją z przyjemnością - zresztą Voldemort jako Bestia, Piękna jako wiedźma i Gaston jako członek Gryffindoru robią swoje :)

Miłego oglądania:

archiwum newsów

2017-02-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 3

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.